Pre Sisku k narodeninám:)

Autor: Ivana Schnürerová | 22.3.2015 o 12:39 | Karma článku: 4,01 | Prečítané:  148x

22. To je číslo, ktorému sa hovorí anjelské, niekedy aj majstrovské. Nesie v sebe pozitívnu energiu a je znakom rovnováhy. Preto ti chcem v úvode môjho blogu zaželať, aby ťa anjeli sprevádzali celým rokom v duchu symboliky čísla, ktoré by ti malo pomôcť dosiahnuť to, po čom túžiš.:)

Sedeli sme v kaviarni na káve a vonku ,,hrozilo" zatmenie slnka. Bolo piatkové ráno, ale o ľudí na promenáde nebolo núdzu. Slnečné počasie dobíjalo baterky naokolo a mňa nevyvádzalo z rovnováhy ani to protivné hrýzkanie, ktoré predvádzal nejaký dosiaľ nezistený tvor v tráme.Veď ty vieš.:)

Vtedy som sa ťa opýtala, kedy to vlastne oslavuješ. Vedela som, že sa mám motať okolo 20. až 23. dňa v mesiaci, ale že to je práve 1. jarný deň, ma vôbec nenapadlo. A nepovedala si mi to naschvál, aby som ti nepriniesla nejakú čokoládu. Asi si sa bála, že sa rozcítiš, lebo o pribratie sa báť nemusíš.:)

Tak som ti sľúbila, že ti venujem jeden blog. Ako darček. Ten aspoň nezješ a možno si ho budeš aj viac vážiť ako čokoládu, na ktorú by si už po hodine maškrtenia zabudla. Teda, pokiaľ by ťa z nej nerozbolel žalúdok. Pamätáš, ako si ma ešte na strednej škole chcela postrieľať? Viem, že si určite pamätáš, lebo na to nezabudneš. Strieľať ľudí určite nechceš každý deň.:)Vtedy by som si ani nebola pomyslela, že spolu budeme (aj keď občas) sedávať pri káve. A pritom nie pri trápnom tichu, ale normálne s rapotaním a so sprievodom smiechu. Ber to teda ako znak uzmierenia za to, že som ťa občas počas nášho spoločného štúdia vyvádzala z miery.:)

Prajem ti preto k tvojim narodeninám s magickým číslom 22 len to najlepšie, aby si sa vždy vedela smiať a užívať si život tak, ako doteraz.  Anjelské číslo 22  je vraj posolstvom od našich anjelov, ktorí sledujú naše životné cesty a sprevádzajú nás na každom kroku. Nech aj tebe pomôžu naplniť tvoje sny. 

Všetko najlepšie, Siska:)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko vzdelaných a talentovaných ľudí si môže Slovensko odpáliť?

Neútočme na seba, nepoužívajme slovník, ktorý nás vracia do obdobia mečiarovského gádžovstva, povinnosťou politikov je krajinu kultivovať.

PRIMÁR

Prečo by ste nemali ísť spať nahnevaní

Vedci objavili spôsob, ako sa lepšie vyrovnať so zlými spomienkami.


Už ste čítali?